+48 692 358 737 optiformasierakow@gmail.com

Imprezy Sieraków

GPS

Atrakcja GPS to super zabawa. GPS pokazuje pozycje osoby przez poszczegulne satelity.Za pomocą GPS mozna przygotowac rozne atrakcje takie jak:

Wycieczkę pieszą lub rowerową z wybraną trasą na GPS. Z GPS mozna podążać malownicza trasą przez las, w mieście lub w jego pobliżu.

GPS – szukanie skarbów – Geocaching
Szukanie skarbów to świetna zabawa dla dzieci, młodzierzy jak równiez dla dorosłych i osób starszych. Korzystanie z GPS, który za pomocą satelity pomaga nam odszukać ukryty skarb, schowany w lesie lub w okolicy. Można bawic się w grupach. Dwie lub trzy grupy wyruszają na poszukiwanie skarbu. Wygrywa ta, która jako pierwsza znalazła skarb. 

Na zakończenie gry w paintball jest miło usiąść przy przygotowanym  ognisku z kiełbaską lub przy grilu. Możliwość zamówienia hotdoga lub hamburgera z napojem lub piwem. Gril składa się z karkówki, skrzydełek, kiełbasek, 2 różnych sałatek, sosów, pieczywa, masła czosnkowego własnej domowej roboty. Minimum 6 osób.

Cena za osobę (komplet z bronią, maską ochronną i odzierzą ochronną)

Cena za osobę 2-3 osoby 4-5 osoby 6-10 osoby 11-20 osoby Więcej niż 20 osób
GPS 35 25 18 15 12
Ognisko z kiełbasą 24 22 20
Ognisko z grillem 45 42 40
Hotdog lub hamburger z napojem 12 10 9

Działalność ta jest dostępna na naszej posesji lub w wybranym miejscu przez państwa. Do działalności na miejscu wybranym przez państwa, pobieramy dodatkową opłatę w wysokości zł 1, – za km od naszej lokalizacji firmy.

Scroll Up