+48 692 358 737 optiformasierakow@gmail.com

Imprezy Sieraków

Paintball, gra z kulkami farby, nadaje się dla młodych i starszych. Ta strategiczna gra odbywa się w lesie Sierakowskim. Uczestnicy, ubrani w kombinezony maskujące, dzielą się na dwa zespoły.Celem tej gry różni się misją. Może to być zdobycie flagi przeciwnika, ochrona “Prezydent” czy broniąc twierdzy wroga.Wróg jest wyłączony z gry poprzez strzał celny kulką. Kulki sa wypelnione specjalną żelatyną, w 100% przyjazne dla środowiska. Każda gra trwa około dwudziestu minut i jest prowadzona przez marszałka.

Przygotowanie
Bezpieczeństwo stoi u nas na pierwszym miejscu. W związku z tym uzyskają państwo po przybyciu na naszą piękną lokalizację całkowitą obszerną instrukcję o grze, sprzęcie i zasadach bezpieczeństwa. Dokona tego jeden z naszych wykwalifikowanych pracowników. Następnie otrzymają państwo niezbędne urządzenia do gry i zostaną sklasyfikowane zespoły.

Gra
Zasady są proste. Jako jeden z uczestników zostaje potrącony przez paint ball drugiej drużyny jest “hit”.Ofiara opuści pole gry. Wyłączony przeciwnik może być wykozystany na polowanie bandery. W sposób strategiczny. Ale będąc w grze nie oznacza, ze jesteś zwycięzcą! Błędna decyzja w organizacji lub niedopatrzenie jednego z zawodników twojej drużyny mogą zapewnić, że należy podjąć pewne siły. Pożegnanie musisz się wycofać. Poprzez improwizację, atakując z nieoczekiwanym i zaskakując przeciwnika, to można jeszcze osiągnąć swój cel.Pierwszy zespół, który zdobywa flagę drużyny przeciwnej jest zwycięzcą i wygrywa pierwszą rundę. Pewnego dnia, po południu lub wieczorem będziecie mogli zagrac kilka rund. Uczestnicy, którzy musieli zrezygnować i zejśc z placu bitwy ędą mieli ponowną szansę na sprawdzenie się. Paintball to ekscytująca gra. Uczestnicy którzy na własną rękę podejmą strategie nie dadzą sobie rady. Jest więcej potrzeba niż dobra stragedja by wygrać ten mecz. Stragedja, pomysłowośc i  grupowe działanie, to wszystko razem to baza sukcesu na wygraną. Postępując zgodnie z instrukcjami Marszałka każda drużyna przygotuje  plan, aby wyłączyć z gry przeciwnika.

Bawić się w paintball z minimum 100 kulek jest to możliwe. Zabawa trwa około pół godziny. Jest dużo fajniej bawić się w więcej gier, więc dlatego też polecam 200 lub 300 kulek wziąć na osobę. Dla prawdziwych entuzjastów, którzy chcą optymalnie bawić się kilka godzin zalecamy 500 kulek na osobę. Istnieje możliwość dokupienia kulek ale wybór gry z  większą ilością kulek jest korzystniejszy. Na zakończenie gry w paintball jest miło usiąść przy przygotowanym  ognisku z kiełbaską lub przy grilu. Możliwość zamówienia hotdoga lub hamburgera z napojem lub piwem. Gril składa się z karkówki, skrzydełek, kiełbasek, 2 różnych sałatek, sosów, pieczywa, masła czosnkowego własnej domowej roboty. Minimum 6 osób.

Cena za osobę (komplet z bronią, maską ochronną i odzierzą ochronną)

4-5 osoby 6-9 osoby 10-20 osoby Więcej niż 20 osób
100 kulek 59 54 49 45
200 kulek 69 66 60 58
300 kulek 84 80 72 70
500 kulek 108 104 99 95
Extra kulki 100 szt. 25 20 18 16
Extra kulki 500 szt. 100 90 80 70
Ognisko z kiełbasą 24 22 20
Ognisko z grillem 45 42 40
Hotdog lub hamburger z napojem 12 10 9

Działalność ta jest dostępna na naszej posesji lub w wybranym miejscu przez państwa. Do działalności na miejscu wybranym przez państwa, pobieramy dodatkową opłatę w wysokości zł 1, – za km od naszej lokalizacji firmy.

Scroll Up