+48 692 358 737 optiformasierakow@gmail.com

Imprezy Sieraków

Bardzo dużo udanych  wieczorów kawalerskich i panieńskich odbyło się u nas. Specjalizujemy się w organizowaniu świetnych weekendów  dla Państwa i Państwa znajomych. W szczególności, gra w paintball i specjalne wydanie naszego GPS są bardzo fajne i warte przeżycia. Na przykład, w połączeniu z przytulnym ogniskiem z muzyką i kiełbaskami lub grillem. W połączeniu z pobytem w naszym ośrodku. Pańtwa weekend będzie  gwarantowanym sukcesem.

Zobacz wszystkie możliwości naszych atrakcji. W szczególności chcielibyśmy zwrócić uwagę na gry GPS na Wieczory Kawalerskie i  Panieńskie. Super zabawa bardzo popularna zagranicą nowość na rynku polskim.

Zostaną państwo  podzieleni na dwa lub więcej zespołów. Za pomocą  korzystania z urządzenia GPS, trzeba będzie niektóre lokalizacje oparte na współrzędnych wprowadzone w GPS wyszukać. W tych miejscach będą ukryte śmieszne, ciekawe prezenty i śmiesznych przedmiotów, które można będzie zabrać do domu na pamiątkę.

Możemy również zapewnić Państwu udekorowanie domku wakacyjno – imprezowego. Mamy dostęny  też duży namiot gdzie impreza może mieć miejsce.

Jeśli mają państwo jakiś  pomysły, zawsze można z nami rozmawiać, aby zobaczyć, co jest możliwe i co jesteśmy w stanie dla państwa zorganizować.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

 

Cena za osobę 6-10 osoby 11-20 osoby Więcej niż 20 osób
GPS wycieczki edicja kawalerski-panieńskie bez prezentami 18 15 12
GPS wycieczki edicja kawalerski-panieńskie z prezentami 30 25 20
Ognisko z kiełbasą 22 20
Ognisko z grillem 42 40
Hotdog lub hamburger z napojem 10 9

Działalność ta jest dostępna na naszej posesji lub w wybranym miejscu przez państwa. Do działalności na miejscu wybranym przez państwa, pobieramy dodatkową opłatę w wysokości zł 1, – za km od naszej lokalizacji firmy.

Scroll Up