Imprezy Sieraków
Słowicza 20 • 64-410 Sieraków • Tel. 692 358 737 • E mail optiformasierakow@gmail.com
quads
strzelanie z luku
paintballer
kuczyk
geocaching
Wieczory  kawalerskie - panieńskie

Bardzo dużo udanych  wieczorów kawalerskich i panieńskich odbyło się u nas. Specjalizujemy się w organizowaniu świetnych weekendów  dla Państwa i Państwa znajomych. W szczególności, gra w paintball i specjalne wydanie naszego GPS są bardzo fajne i warte przeżycia. Na przykład, w połączeniu z przytulnym ogniskiem z muzyką i kiełbaskami lub grillem. W połączeniu z pobytem w naszym  ośrodku Pańtwa  weekend będzie  gwarantowanym sukcesem.

Zobacz wszystkie możliwości naszych atrakcji. W szczególności chcielibyśmy zwrócić uwagę na gry GPS na Wieczory Kawalerskie i  Panieńskie. Super zabawa bardzo popularna zagranicą nowość na rynku polskim.

Zostaną państwo  podzieleni na dwa lub więcej zespołów. Za pomocą  korzystania z urządzenia GPS, trzeba będzie niektóre lokalizacje oparte na współrzędnych wprowadzone w GPS wyszukać. W tych miejscach będą ukryte śmieszne, ciekawe prezenty i śmiesznych przedmiotów, które można będzie zabrać do domu na pamiątkę.

Możemy również zapewnić Państwu udekorowanie domku wakacyjno - imprezowego. Mamy dostęny  też duży namiot gdzie impreza może mieć miejsce.

Jeśli mają państwo jakiś  pomysły, zawsze można z nami rozmawiać, aby zobaczyć, co jest możliwe i co jesteśmy w stanie dla państwa zorganizować.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.    6-10 osoby 11-20 osoby Więcej niż 20 osób
GPS wycieczki edicja kawalerski-panieńskie bez prezentami     18 15 12
GPS wycieczki edicja kawalerski-panieńskie z prezentami     29 24 19
Ognisko z grillem   39 37 35
Ognisko z kiełbasą   22 18 15